BORDSLAMPOR, TAKLAMPA SAMT VÄGGLAMPA, mässing med prismor, sent 1900-tal.

1323426. BORDSLAMPOR, TAKLAMPA SAMT VÄGGLAMPA, mässing med prismor, sent 1900-tal.

Bordslampornas höjd 38-46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampornas höjd 38-46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 842