JAN-ERIK RITZMAN. Skulptur, Transjö, signerad.

1322169. JAN-ERIK RITZMAN. Skulptur, Transjö, signerad.

Äggformad, klarglas med innesluten polykrom dekor. Märkt "J.E Ritzman Transjö". Höjd ca 13 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 974