1321899. BJÖRN WIINBLAD, vas, porslin, Rosenthal, Studio Linie, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Dekor av figur med fåglar. Höjd 22 cm.

Smärre ytslitage.

Smärre ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1321899

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 283