FÅTÖLJER, 1 par, teak med skinnklädsel, modern design, samtida.

1320448. FÅTÖLJER, 1 par, teak med skinnklädsel, modern design, samtida.

Fronthöjd 40, rygghöjd 79 cm.

Lagning samt smärre lagning med fyllningsmassa i övrigt lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fronthöjd 40, rygghöjd 79 cm.

Antal besök: 2 452