1320220. MARIKA LANG. Färglitografier, 4 st, signerade och numrerade, upplaga 350.

Sommarviken, Julmarknad, I köket, Utomhuskalas, bildyta ca 23 x 31 cm.

ej examinerade ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

ej examinerade ur ram.

Marika Lang (Född 1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 890 SEK

Utlämning på plats
0 SEK

Transport till utlämningsställe:

890 SEK
Danmark: Köpenhamn
1 270 SEK
Sverige: Luleå, Umeå
1 270 SEK
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
1 720 SEK
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
1 720 SEK
Finland: Helsingfors
2 080 SEK
Storbritannien: Westbury
2 440 SEK
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
2 490 SEK
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
2 610 SEK
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
2 770 SEK
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
2 820 SEK
Spanien: Dörrleverans - Madrid
2 940 SEK
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
3 940 SEK
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
3 940 SEK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1320220

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 219