FLYGEL, Steinway & Sons.

1318713. FLYGEL, Steinway & Sons.

Märkt M4. 12•8. 1546 S.
Längd ca. 168 cm. Bredd ca.140 cm.

Slitage, repor, slagmärken. Torrsprickor. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt M4. 12•8. 1546 S.

Antal besök: 5 295