1317273. MARIKA LANG. "Leva Life", olja på duk, signerad, daterad a tergo 2015.

ca 30 x 30 cm.

Marika Lang (Född 1961)

ca 30 x 30 cm.

Marika Lang (Född 1961)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 18 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
18 EUR
Danmark
23 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
28 EUR
Frankrike
30 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
34 EUR
50 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
66 EUR
89 EUR
100 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg Kassa
Föremålsnr
1317273

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 265