1314904. EDWARD HALD. Skål, glas, "Graal", signerad Orrefors nr 308.

Diameter 22 cm.

Ytslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Diameter 22 cm.

Ytslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 18 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
18 EUR
Danmark
23 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
28 EUR
Frankrike
29 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
34 EUR
49 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
65 EUR
88 EUR
100 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Vitrinskåp 1
Föremålsnr
1314904

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 177