BENGT EDENFALK. Vas, konstglas, Unikat, signerad.

1314816. BENGT EDENFALK. Vas, konstglas, Unikat, signerad.

Höjd 34 cm.

Obetydligt ytslitage.

Bengt Edenfalk (1924–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.

Obetydligt ytslitage.

Bengt Edenfalk (1924–2016)

Antal besök: 1 154