1311002. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, uppklistrad på pannå, 1700/1800-tal, osignerad.

Ca. 43x33 cm.

Färgbortfall. Smuts, krackelyr, mindre dukskada.

Ca. 43x33 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Gomér & Andersson Linköping
Föremålsnr
1311002

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Gomér & Andersson AB
Momsnr
SE556754767301
Org.nr
556754-7673
Telefon
013-375210
Adress

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 838