Linneskåp, ek med hamrad koppar, "äpplet", jugend, 1900-talets första hälft.

1310499. Linneskåp, ek med hamrad koppar, "äpplet", jugend, 1900-talets första hälft.

Höjd 183, bredd 90, djup 48 cm.

Bruksslitage, märken, repor, fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 052