SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

1306852. SALONGSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålad med skuren dekor, grön stenskiva. Längd 90, bredd 46, höjd 74 cm.

Mindre märken och slitage på benställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 608