Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Fotografi
130471. FOTOGRAFI, "Skådespelaren Nils Poppe filmar filmen Tull-bom". 70 x 100 cm, Pigmentbaserat HP Vivera-bläck, 2 av 25 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.
« Tillbaka till föremålet