1301975. SPEGEL, 1900-talets första hälft.

Ca 87x41 cm.

Slitage, mindre skador.

Ca 87x41 cm.

Slitage, mindre skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 47 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
47 EUR
Danmark
50 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
52 EUR
Åland
58 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
60 EUR
75 EUR
Schweiz
86 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
131 EUR
166 EUR
189 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
D
Föremålsnr
1301975

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 86