Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Speglar
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
1301975. SPEGEL, 1900-talets första hälft.
Ca 87x41 cm.
Slitage, mindre skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 87x41 cm.
Slitage, mindre skador.
Göteborgs Auktionsverk
984