MATSERVIS, 55 delar, porslin, "Gröna Anna".

1295634. MATSERVIS, 55 delar, porslin, "Gröna Anna".

innehållandes:
12 djupa tallrikar
16 mattallrikar
12 assietter
10 uppläggningsfat
3 skålar
vattenkanna
såsskål.

enstaka delar med skador, mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

innehållandes:
12 djupa tallrikar
16 mattallrikar
12 assietter
10 uppläggningsfat
3 skålar
vattenkanna
såsskål.

Antal besök: 815