1295634. MATSERVIS, 55 delar, porslin, "Gröna Anna".

innehållandes:
12 djupa tallrikar
16 mattallrikar
12 assietter
10 uppläggningsfat
3 skålar
vattenkanna
såsskål.

enstaka delar med skador, mindre slitage.

innehållandes:
12 djupa tallrikar
16 mattallrikar
12 assietter
10 uppläggningsfat
3 skålar
vattenkanna
såsskål.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 106 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Belgien, Danmark, Finland, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien, Storbritannien, Sverige, Tyskland, Åland
106 EUR
Litauen
123 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Irland, Kroatien, Lettland, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
128 EUR
Schweiz
146 EUR
Turkiet
202 EUR
Australien, Cypern, Japan, Kanada, Malta, Mexiko, Singapore, USA
236 EUR
Argentina, Bolivia, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Egypten, Förenade Arabemiraten, Guatemala, Honduras, Hongkong, Indonesien, Island, Israel, Kina, Malaysia, Marocko, Nicaragua, Nya Zeeland, Panama, Paraguay, Peru, Ryssland, Saudiarabien, Sydafrika, Sydkorea, Taiwan, Thailand, Ukraina, Uruguay, Vitryssland
293 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1295634

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 542