ULF GREDER. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade.

1293933. ULF GREDER. Färglitografier, 3 st, signerade och numrerade.

Boulespelare, restaurang, figur i trädgård, bildyta ca 50 x 60 cm.

ej examinerade ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerade ur ram.

Ulf Greder (Född 1949)

Antal besök: 736