INGEGERD TORHAMN. GEOMETRISK KOMPOSITION.

1292126. INGEGERD TORHAMN. GEOMETRISK KOMPOSITION.

Monogramsignerad, olja på pannå 49x59,5 cm.

Måleri, grafik, skulptur: Proveniens Bo Mattssons samling, Malmö.

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ingegerd Torhamn (1898–1994)

Antal besök: 4 172