CHIFFONIER, nyrenässans.

1287910. CHIFFONIER, nyrenässans.

längd 75 cm, bredd 49 cm, höjd 143 cm.

slitage, skador, sprickor, beslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 962