BONBONJÄRER, 2 st, glas, Sandvik och Reijmyre glasbruk.

1287413. BONBONJÄRER, 2 st, glas, Sandvik och Reijmyre glasbruk.

Röd bonbonjär, höjd 14 cm
Sodafärgad bonbonjär, höjd 13 cm.

Mynningsnagg på den rökfärgade, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd bonbonjär, höjd 14 cm

Antal besök: 739