MATSERVIS, 57 delar, porslin med förgylld dekor, Hutschenreuther, Tyskland.

1286681. MATSERVIS, 57 delar, porslin med förgylld dekor, Hutschenreuther, Tyskland.

12 mattallrikar diameter 25 cm
12 djupa tallrikar diameter 25 cm
12 förrättstallrikar diameter 21 cm
12 assietter diameter 17 cm
6 uppläggningsfat längd 25-38 cm
Uppläggningsskål, såsskål samt bringare.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 assietter diameter 17 cm

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 531