KAFFESERVIS, 45 delar, porslin med förgylld dekor, Hutschenreuther.

1286658. KAFFESERVIS, 45 delar, porslin med förgylld dekor, Hutschenreuther.

12 kaffekoppar
13 kaffefat
12 assietter
6 småfat
2 miniatyrvaser.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar
13 kaffefat
12 assietter
6 småfat
2 miniatyrvaser.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 259