CARL GEORG WALLIN. Marinmålning, olja på duk, signerad C.G. Wallin.

1286304. CARL GEORG WALLIN. Marinmålning, olja på duk, signerad C.G. Wallin.

60 x 80 cm.

Litren repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 80 cm.

Litren repa.

Antal besök: 5 392