1283797. TORSTEN OLSSON. Komposition, olja på pannå, signerad.

27 x 45 cm.

27 x 45 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 29 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
29 EUR
Danmark
34 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
39 EUR
Frankrike
41 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
46 EUR
60 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
78 EUR
100 EUR
111 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg C
Föremålsnr
1283797

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 115