Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
TORALF JERGILL. Solbelysta tallar i skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad Jergill.
128377. TORALF JERGILL. Solbelysta tallar i skärgårdslandskap. Olja på duk. Signerad Jergill.
64 x 100 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
64 x 100 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 304