STIG LINDBERG. Miniatyrer, 5 st, stengods, signerade, Gustavsberg studio.

1282541. STIG LINDBERG. Miniatyrer, 5 st, stengods, signerade, Gustavsberg studio.

4 vaser, höjd 4,5-11,5 cm. Knapp med noshörningar, 3,5 x 3 cm.

Ytslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 924