HELÈN KRANTZ, skål, glas, Orrefors, signerad, unik.

1282327. HELÈN KRANTZ, skål, glas, Orrefors, signerad, unik.

Märkt "Orrefors 935281 Helén Krantz unique". Diameter ca 25 cm, höjd ca 10 cm.

Bruksslitage med några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage med några repor.

Antal besök: 499