STANISLAW WYSOCKI. Skulptur, brons, signerad Stan Wys, numrerad 14/21 och daterad 2010.

1282318. STANISLAW WYSOCKI. Skulptur, brons, signerad Stan Wys, numrerad 14/21 och daterad 2010.

Höjd ca 26 cm.

Fåtal ytliga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Fåtal ytliga repor.

Antal besök: 1 608