CLUBFÅTÖLJER, brunt skinn med plyschklädd dyna, 1900-talets första hälft.

1280543. CLUBFÅTÖLJER, brunt skinn med plyschklädd dyna, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 73 cm.

Fläckar och slitage på skinnet samt stoppningen i sittdynerna trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 73 cm.

Antal besök: 1 875