1280543. CLUBFÅTÖLJER, brunt skinn med plyschklädd dyna, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 73 cm.

Fläckar och slitage på skinnet samt stoppningen i sittdynerna trasig.

Rygghöjd 73 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 66 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
66 EUR
Danmark: Köpenhamn
102 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
102 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
144 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
144 EUR
Finland: Helsingfors
160 EUR
Storbritannien: Westbury
177 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
190 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
192 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
207 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
211 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
223 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
317 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
317 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1280543

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 762