Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BEATRICE BRIGHT. Skummande vågor. Olja på duk, signerad.
1279934. BEATRICE BRIGHT. Skummande vågor. Olja på duk, signerad.
40 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 60 cm.
Göteborgs Auktionsverk
773