SKÅL OCH FAT, fajans, 1800-tal.

1278869. SKÅL OCH FAT, fajans, 1800-tal.

Diameter ca. 23-30 cm.

Slitage. Skål med lagning, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 23-30 cm.

Antal besök: 683