1277867. SKRIVBORD MED UPPSATS, rotfaner, 1800-tal.

Längd 105, bredd 61, höjd 102 cm.

Fanerlagning, 3 lås saknas samt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 78 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
78 EUR
Danmark: Köpenhamn
113 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
113 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
155 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
155 EUR
Finland: Helsingfors
183 EUR
Storbritannien: Westbury
211 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
219 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
227 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
242 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
247 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
258 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
352 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
352 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Pallställ 4
Föremålsnr
1277867

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 564