1277594. YNGVE EKSTRÖM, karmstol, "Arka", 1950-/60-tal.

Vitlackerad med spjälad rygg. Lös textildyna med broderi. Sitthöjd ca 35 cm, rygghöjd 56 cm, bredd 73 cm.

Slitage med märken och färgbortfall. Troligen senare lackerad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 43 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
130 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
177 EUR
Frankrike, Italien, Norge, Spanien
211 EUR
247 EUR
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
328 EUR

Transport till utlämningsställe:

43 EUR
Danmark: Köpenhamn
78 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
78 EUR
Storbritannien: Westbury
106 EUR
Finland: Helsingfors
113 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
120 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
120 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
121 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
131 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
136 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
141 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
153 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
247 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
247 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1277594

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 709