ERIC LUNDGREN. Hamnbild, olja på duk, signerad och daterad 49.

1277425. ERIC LUNDGREN. Hamnbild, olja på duk, signerad och daterad 49.

58 x 78 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 78 cm.

Eric Lundgren (1907–2001)

Antal besök: 537