ALFRED JENSEN. Havsmotiv, olja på duk, signerad.

1274203. ALFRED JENSEN. Havsmotiv, olja på duk, signerad.

80 x 115 cm.

krackelerad, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 115 cm.

krackelerad, ytslitage.

Antal besök: 1 104