KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST, fåtöljer, ett par, "Skrindan", OPE möbler, 1900-talets andra hälft.

1274049. KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST, fåtöljer, ett par, "Skrindan", OPE möbler, 1900-talets andra hälft.

Lösa plymåer i rygg och sits. En etikettmärkt. Sitthöjd ca 39 cm, rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage. En med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 216