1274049. KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST, fåtöljer, ett par, "Skrindan", OPE möbler, 1900-talets andra hälft.

Lösa plymåer i rygg och sits. En etikettmärkt. Sitthöjd ca 39 cm, rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage. En med lagningar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 66 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

66 EUR
Danmark: Köpenhamn
102 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
102 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
144 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
144 EUR
Finland: Helsingfors
160 EUR
Storbritannien: Westbury
177 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
190 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
192 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
207 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
211 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
223 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
317 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
317 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1274049

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 716