BORDSLAMPA, brons, Jugend, troligtvis Böhlmarks, 1900-talets tidigare kvartal.

1273898. BORDSLAMPA, brons, Jugend, troligtvis Böhlmarks, 1900-talets tidigare kvartal.

Fot med floral slingrande dekor. Höjd ca 33 cm.

Senare el, slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 651