1273898. BORDSLAMPA, brons, Jugend, troligtvis Böhlmarks, 1900-talets tidigare kvartal.

Fot med floral slingrande dekor. Höjd ca 33 cm.

Senare el, slitage. Ej funktionstestad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1273898

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 375