BORDSLAMPA, troligtvis Halvar Frisendahl, brons, jugend. 1900-talets tidigare kvartal.

1273850. BORDSLAMPA, troligtvis Halvar Frisendahl, brons, jugend. 1900-talets tidigare kvartal.

Fot i form av kvinnofigur. Sockel av trä. Höjd ca 37 cm.

Ytslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 472