1273789. MATBORD OCH STOLAR, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord fanerat i teak samt fyra ej ursprungligen samhörande stolar klädda med konstläder. Bordets mått 120 x 99 x 74,5 cm.

Slitage, fläckar, repor, sprickor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 102 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

102 EUR
Danmark: Köpenhamn
136 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
136 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
178 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
178 EUR
Finland: Helsingfors
230 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
277 EUR
Storbritannien: Westbury
282 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
297 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
312 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
317 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
328 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
422 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
422 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1273789

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 696