BYRÅ, 3-lådig, ek/rotfaner, 1900-talets mitt.

1271977. BYRÅ, 3-lådig, ek/rotfaner, 1900-talets mitt.

Längd 62, bredd 38, höjd 80 cm.

Slitage på ben samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 782