BENGT LINDSTRÖM. Carborundumtryck, signerad och numrerad E.A 1/10.

1268166. BENGT LINDSTRÖM. Carborundumtryck, signerad och numrerad E.A 1/10.

Bladstorlek 96 x 75.

Gulnad, veck.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 96 x 75.

Gulnad, veck.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 807