FÅTÖLJ på hjul, 1960/70-tal.

1267938. FÅTÖLJ på hjul, 1960/70-tal.

Sitthöjd 35, rygghöjd 65 cm.

Smutsig klädsel samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 35, rygghöjd 65 cm.

Antal besök: 7 244