MATSALSSKÅP, valnöt med rotfaner, nyrenässans.

1267703. MATSALSSKÅP, valnöt med rotfaner, nyrenässans.

Längd 80, bredd 50, höjd 203 cm.

Fanerskador och märken, lagad dörr samt 1 löst dekorelement.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 908