MARGARETA RYNDEL, "Prisma", brons, signerad samt numrerad 1/3.

1266699. MARGARETA RYNDEL, "Prisma", brons, signerad samt numrerad 1/3.

Höjd inklusive träsockel ca 13 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 421