SOFFBORD, sk butlers tray, engelsk stil, 1900-tal.

1265676. SOFFBORD, sk butlers tray, engelsk stil, 1900-tal.

Höjd 50 cm, utfällt ca 85x115 cm.

smärre slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre slitage, smärre repor.

Antal besök: 767