SKULPTUR, koppar på träsockel, Ingrid Årfelt, daterad -66.

1264508. SKULPTUR, koppar på träsockel, Ingrid Årfelt, daterad -66.

Höjd ca 16,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 950