1261470. BADRUMSSET, 5 delar, plast, Peter Pien för Gustavsberg, 1960-tal.
Spegel 70 x 54,5 cm.
Skåp 70 x 39 x 13 cm.
Hylla 70 x 25 x 13 cm.
Toalettpappershållare "Rivett".
Tvålhållare.
Monteringsstång längd 129 cm.
Bruksslitage. Spegel med uppsågat "hål" i kanten.